21 comments on “Buzluk Buz Pisti – Optimum AVM / İstanbul

 1. Yarın optimuma denemek için gelmeyi düşünüyoruz arkadaşımla. Yarın bu seanslardan herhangi birine girersek, hocalar eşliğinde mi kayıcaz? Bir de ücretiniz tam olarak nedir acaba?

 2. sömestre tatılı ıcın seans saatlerimizde farkılıklar olabılır,bu yuzden geldıgınızde kısa bır sure beklemek durumunda kalabılırsınız…ayrıca eger ıstersenız özel ders alabılırsınız onun dısındakı gırısler sız kendınız kayabılırsınız.özel dersler ekstra ücrete tabi olup serbest gırıs ucretlerı 15 tl özel ders ıse 35 tl dir….

 3. öncelıkle yas grubu hep kucukler oldugu ıcın soruyorum yetıskınler ıcın ders verme yada sadece yetişkinlerin özel ders alabılecegı yerler var mı? yada belırlı bı saatı yas grubu daha ılerlemıs kısılere yapmayı dusunuyormusunuz

  • Selam necla hanım ; efet yetişkin misafirlerimiz içinde özel ders ve kurslarımız mevcut olup bununla ilgili daha detaylı bilgi için sitemizde yer alan İstanbul buz sporları kulübü kurs ve derslerini incelemenizi rica ederiz…

 4. Her hafta muhakkak ailecek piste geliyoruz.Çok memnunuz. Fiyatlar umarım böyle kalmaya devam eder.Konu komşu herkesi toplayıp geliyoruz.Yalnız biz ve bizim gibi yeni öğrenmeye başlayan acemiler pistte iken profesyonel olan arkadaşların çok süratli biçimde kayması pek hoş olmuyor kendileri her nekadar profesyonel olursa olsun karşıdaki acemi olduğu sürece kaza kaçınılmazdır. Gerek profesyonel patenciler gerekse artistik paten dersi alanları, buz hokeyinde olduğu gibi ayrı bir zaman diliminde sahaya almanız daha mantıklı olacaktır.Hatta şahsi fikrim hafta içi seans sonrası kalan 20 dakika onlar için ciddi bir çalışma süresi olarak kullanılabilir.Önerimi değerlendirmeye alacağınızı umuyor saygılarımı sunuyorum.

 5. ben buz patenini gittiğimde öğrendim. Çok güzel bir yer oradaki şeyma hocaya çok teşekkür ederim
  bana hepsini o öğretti :)

 6. ben buz patenini çok seviyorum . bi kere optimuma öğrenmeye gitmiştim. acemi olduğum için sürekli düştüm ama öğrenmek istiyorm ve 15 tl biraz pahalı sizce ne yapmaliyim?

 7. Kizim bes yasinda haftasonu pazarlari gelmek istiyoruz acaba nekadar sure kayiliyo ve fiyati nedir

 8. Mrh,oglum 15. yaşında onun ders almasını istiyorum,daha önce 4 günlügüne gitmiş oldugumuz tatilde kayak yapmıştı ama kaymayı vücudunuz dengesini saglaması için kursa katılmasını istiyorum,konu hakkında,saat ,günler ve fiyat hakkında bilgi rica ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>