Teknik Destek

  • Sharebar

Buz Pisti Yapımı

Buz pistinizden memnun değil misiniz ? Yada sorun mu var ? 17 yıllık tecrübemizle faaliyette olan buz pistinizi yada yeni yapacağınız buz pistiniz için her türlü teknik ,onarım ,bakım ve denetiminin yapıldığı ,aynı zamanda teknik eğitimin verildiği ,buz pistinde insanların daha rahat kaymasını sağlamak için yapılması gereken bir takım işlerin yapılabileceği için verilen donanımlardır.


Buz Pateni Ekipmanları & Oluk

Ülkemizde henüz yeni gelişmekte olan bu spor beraberinde bir çok sorunuda getirmektedir.Bu sorunların en başında işe buz pateni ekipmanlarının bakımı ve onarımı gelmektedir.İşte tam burada bizimle iletişime geçerek gerekli desteği alabilir ve buz pateni ekipmanlarınızı daha uzun kullanabilirsiniz.


Sentetik Buz Pisti

Ülkemizde genellikle okullar ,oteller ,fuarlar ve yazlık mekanlarda kullanılan 1.5 – 2 m ebatlarında birbirine geçmeli plakalarla ortaalama 250m2 – 400m2 arasında değişen bir sistemdir.
Büyük avantajları olduğu kadar belli başlı sorunlarıda bulunmaktadır.
Bunları başlıcaları sıralarsak avantajları elektrik ve su gibi giderleri bulunmamaktadır.
İstenildiğinde montajı kolay yapılabilen ve aynı zamanda kolayca kaldırılabilen bir sistem olduğundan gerektiğinde taşınabilme özelliğine sahiptir.
Doğal buz pistine göre %8 ila % 20 arasında bi fark bulunmaktadır.
Dezavantajları ise bakımı çok iyi yapılmalıdır,patenler sürtünmeden dolayı ısındığından olukları ço kısa sürede bitmektedir.
Mutlaka insanlara ne amaçla kurulduğu doğru anlatılarak olası müşteri kayıplarının önüne geçilmelidir.
Çünki insanlar gerçek buzla kıyaslamak istediklerinden olumsuz görüş bildirebilirler ve ayrıca tehlike riski azdır,mutlaka eğitimli bir personel bulundurulmalıdır.
Digg This
Reddit This
Stumble Now!
Buzz This
Vote on DZone
Share on Facebook
Bookmark this on Delicious
Kick It on DotNetKicks.com
Shout it
Share on LinkedIn
Bookmark this on Technorati
Post on Twitter
Google Buzz (aka. Google Reader)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>