Yatırım Danışmanlığı

  • Sharebar

Ncs Spor Buz Pisti Ekipmanları ve İşletmeciliği olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden biride yatırım danışmanlığıdır.Ülkemizde son yılların en popüler sporu haline gelen buz pateni ,farklı sektörlerden birçok yatırımcıyı bu sektör için araştırmalar ve yatırımlar yapmaya yöneltmiştir.Avrupa ve dünya ülkelerinde hemen her yerde karşımıza çıkan buz pateni pistleri ülkemizde de birçok bölge ve şehirde de karşımıza çıkmaya başlamıştır.

Yatırımcısına ileriye dönük büyük maddi katkılar sağlayacak bu sektör yanında bazı zorluklar ve sorunlarda getirmiştir.İşte bu zorlukların biride yapılan veya yapılacak yatırım doğru olup olamayacağıdır.19 yıllık tecrübeye sahip firmamız bu konuda yatırımcısını doğru yönlendirmeler ile doğru noktalara bu yatırımı yapmasını sağlamaktadır.Verilen danışmanlık ve koordinatörlük sayesinde yatırımcı riski en aza indirerek sektöre adım atıyor.
Siz değerli girişimciler ve yatırımcılar; hangi sektörden olursanız olun ülkemizde ister sentetik buz pisti olsun,ister doğal buz pisti olsun bu popüler spor için yatırım yapmadan asla çekinmeyin unutmayın ki yapacağınız yatırımın mutlaka iyi bir karşılığı olacaktır.
Digg This
Reddit This
Stumble Now!
Buzz This
Vote on DZone
Share on Facebook
Bookmark this on Delicious
Kick It on DotNetKicks.com
Shout it
Share on LinkedIn
Bookmark this on Technorati
Post on Twitter
Google Buzz (aka. Google Reader)

One comment on “Yatırım Danışmanlığı

  1. merhaba,
    ben Balıkesir de yaşıyorum.Burada mevcut bir buz pisti yok.Bende böyle bir işletme kurmayı düşünüyorum.İnternet sayfanızı inceledim.Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye ihtiyacım var.Bana bununla ilgili dönüş yaparsanız sevinirim.
    iyi çalışmalar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>