9 comments on “Tekerlekli Paten Kurs Kayıtlarımız Başlamıştır

 1. efet bencede özellikle sahil bölgelerinde gerçekten çok eğlenceli bi spor dalı olma yolunda hızla ilerliyo…herkesi tekerlekli paten yapmaya davet ediyoruz…

 2. hocam bir arkadasımla paten almaya karar verdik . dikkat etmemiz gereken şeyler nelerdir? okulum gereği yalnızca h.sonları vakit bulabilcem sizce ne zaman tam anlamıyla hakim olabilirim? bir de sizin derslerinizden kaç tane gerekir bunu merak ettik doğrusu..ya da tek başımıza öğrenmemiz mümkün olur mu? cevaplandırırsanız sevinirim..

 3. Ne zamandan beri paten kaydığınızı bilmiyorum ve nasıl bir paten almak istiyorsunuz farklı paten modelleri farklı hareketler yapmak için mevcut, sanırım uygun olduğunuz zamanlarda sahilde kayıcaksınız veya tatilde.Tekerlekli paten konusunda tam hakım olmak için mutlak surette alt yapınızın iyi olması gerekir ki bunun içinde temel eğitim almanız gerekir…Bunun en doğrusu yalnız başınıza başlamak değil temel eğitiminizi alıp daha sonra kendinizin paten yapabılmesıdır.

  Necati Hoca

 4. merhaba, tekerlekli paten temel eğitimi (13 yaş için) ortalama kaç derste öğrenilir. (Daha önce 6-7 yaşlarında Buz pateni dersleri almıştı.)

  • Merhaba ;
   Tekerlekli paten ile ilgili olarak temel eğitim derslerimiz 4 ile 12 ders arasında değişiyo…Bu temel eğitim ders programlarımız kişinin seviyesine göre değişiyor.Daha detaylı bilgi için 0535 783 70 70 i arayabilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Patenokulu.com

 5. merhabalare bende paten sürmeyi iyice geliştirmek istiyorum ama maalesef kurs yada eğitmenlerini bulamadım bana acilm yardımcı olur musunuz lütfen .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>